Zabieg Profhilo do liftingu i ujędrniania szyi

W tym tygodniu chcemy opowiedzieć Wam nieco więcej o Profhilo. Profhilo to nowy, przełomowy zabieg, który leczy wiotkość skóry, jednocześnie zapewniając jej nawilżenie i lifting. Jako zaawansowany kwas hialuronowy, przywraca strukturę skóry, jednocześnie zapewniając jej świetliste nawilżenie. Unikalna formuła Profhilo różni się jednak od standardowych zabiegów z kwasem hialuronowym, ponieważ nie powoduje wolumetrii.

Zamiast tego daje pacjentom możliwość przywrócenia napięcia i tekstury skóry, aby uzyskać naturalny i młodzieńczy blask.

Profhilo na szyję

Profhilo jest fantastycznym zabiegiem do ukierunkowanie na obwisłą lub pomarszczoną skórę szyi i dekoltu. Kiedy Profhilo jest strategicznie umieszczony na obszarach wiotkości skóry na szyi, możemy stworzyć trwały lifting i napiąć skórę pod linią żuchwy. Wysoce skoncentrowana formuła Profhilo stymuluje i zwiększa naturalną produkcję kolagenu i elastyny, ponieważ ulega rozproszeniu po wstrzyknięciu.

W rezultacie szyja zyskuje gładką strukturę i jędrność oraz świetlisty, nawilżony blask.

Zabieg Profhilo na szyję

Dr Joanna Christou przeprowadziła ostatnio zabieg Profhilo na szyi u Belle, 51-letniej pacjentki, która miała pewne obawy estetyczne dotyczące jej dekoltu. Belle skorzystała również z Ultherapy, aby napiąć i podnieść skórę wokół twarzy.

Połączone zabiegi Profhilo i Ultherapy pomogły Belle przywrócić strukturę i gładkość jej skóry. Te dwa zabiegi są idealnymi partnerami, aby zapewnić ostateczny lifting szyi z dodatkowym nawilżeniem i zerowym czasem przestoju.

Rezultaty zabiegu Profhilo na szyję

Kiedy Profhilo jest wstrzykiwany w dowolny obszar wiotkości skóry, może być odczuwalny lekki ucisk i ukłucie. Jednak przed zabiegiem stosujemy znieczulenie miejscowe, więc większość pacjentów nie odczuwa żadnego bólu. Skóra napina się i odświeża już po kilku tygodniach, a jędrność i nawilżenie utrzymują się do 6 miesięcy.

Profhilo może być stosowany na całej twarzy, szyi, dłoniach i dekolcie, aby zapewnić skórze naturalnie wyglądający, długotrwały lifting. Często stosujemy go również na ramionach i kolanach, aby przywrócić jędrność w tych problematycznych miejscach.

10 maja 2021

Dr n. med. Jan Nowak

specjalista medycyny estetycznej i anti-aging. Posiadaną wiedzę wciąż doskonali biorąc udział w licznych kursach i sympozjach w Polsce i za granicą.