Wypełniacze ust przed i po

Wypełniacze do ust to niechirurgiczne rozwiązanie w postaci zastrzyków, stosowane do wypełniania linii i zmarszczek na ustach i przywracania im objętości. Mogą one natychmiast podnieść, zmienić kształt i dodać ustom wyrazistości, bez konieczności wykonywania inwazyjnych zabiegów chirurgicznych i bez przestojów. Przedstawiamy tutaj widoczne korzyści płynące z zabiegów z użyciem wypełniaczy do ust, prezentując zdjęcia przed i po zabiegu. Wyjaśniamy również, w jaki sposób można zmaksymalizować widoczne rezultaty.

W mniej niż godzinę pacjenci mogą cieszyć się pulchniejszymi i bardziej zrewitalizowanymi ustami, które dają poczucie naturalnego piękna. Klucz do uzyskania lśniących i pięknychust leży w subtelnym i strategicznym umieszczeniu odżywczych wypełniaczy kwasu hialuronowego, bez nadmiernego powiększania wyglądu ust. Nasze złote standardy w wypełnianiu ust wykorzystują naturalnie biodegradowalne formuły, aby uzyskać wyjątkowo długotrwałe rezultaty. Wypełnij pionowe "linie palacza" i linie po szmince, wyrównaj opadające wargi i odżywiaj suche, płaskie lub zdeformowane usta w jednej chwili, uzyskując długotrwały efekt nawilżenia i konturu.

Utrzymanie rezultatów zabiegu Lip Filler

Chociaż wypełniacze do ust są tymczasowym rozwiązaniem odmładzającym skórę, definiują i zwiększają objętość ust na okres do 9-12 miesięcy. Pacjenci mogą jednak zmaksymalizować trwałość tych efektów, stosując taktykę pielęgnacji skóry i konserwacji wypełniacza:

  • Utrzymuj zdrową, zrównoważoną dietę: Pierwsza wskazówka, aby zwiększyć i zachować wypełniacze warg w skórze jest jeść zdrowe, przeciwzapalne pokarmy, które są bogate w witaminę C i przeciwutleniacze. Wypełniacz rozpada się, gdy skóra staje się w stanie zapalnym, dlatego unikaj słodyczy i niezdrowej żywności. Jedzenie zdrowej żywności z aminokwasami i witaminami pozwala naszej skórze budować naturalny poziom kolagenu i kwasu hialuronowego. Dzięki temu efekty wypełnienia ust utrzymują się dłużej.
  • Stosuj preparaty wzmacniające usta klasy medycznej: Stosowanie bogatych w składniki odżywcze kremów i balsamów do stosowania miejscowego to świetny sposób na dalsze wzmocnienie wsparcia kolagenu. Udoskonal swoje usta za pomocą preparatów wzmacniających z kwasem hialuronowym, które z czasem dodatkowo je spulchnią. Stosuj również balsamy do ust z filtrem SPF, aby chronić skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV powodującym powstawanie zmarszczek.
  • Rozważ zabiegi łączone: Pacjentki mogą uzyskać efekt "wow" dzięki połączeniu wypełniaczy do ust z zabiegami napinającymi skórę, takimi jak Ultherapy. Zabieg ten jeszcze bardziej stymuluje tworzenie kolagenu w wargach za pomocą energii ultradźwiękowej, która ujędrnia i podnosi otaczającą skórę.

Wyniki wypełniania ust

Wypełniacze do ust ożywiają skórę poprzez wstrzyknięcie naturalnego żelu na bazie cukru, który natychmiastowo zapewnia jej pulchność i pełność. Zabieg trwa zaledwie kilka minut, a rezultaty są natychmiast zauważalne. Linie warg są nawilżone, a płaskie lub opadające obszary, które straciły swój kształt, odzyskują objętość. Pacjentki mogą również zmienić wygląd łuku kupidyna, atrakcyjnego elementu w kształcie serca, który znajduje się na szczycie ust niektórych kobiet, a który był słynny wśród takich ikon jak Marilyn Monroe i Taylor Swift.

Pacjenci zauważą najlepsze rezultaty 5-7 dni po zabiegu. Do tego czasu resztki obrzęku ust ustąpiły, a kwas hialuronowy zaczął pobudzać naturalną odnowę kolagenu pacjenta.

Wypełniacze do ust przed i po

Odkryj upiększający wpływ zabiegów z użyciem wypełniaczy do ust dzięki naszym zdjęciom przed i po poniżej. Zobacz, w jaki sposób pacjenci byli w stanie nawilżyć i wypełnić swoje usta oraz dodać im wyrazistości, jednocześnie minimalizując widoczność zmarszczek i obwisłości warg. W razie potrzeby pacjentki mogą wzmocnić lub pogłębić te efekty, wykonując kolejne zabiegi. Jednak kluczem do piękna ust jest dyskretne, aczkolwiek transformujące podejście. Odwiedź naszą dedykowaną stronę strona zabiegu wypełniaczy ust aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jak osiągnąć ten subtelnie wzmocniony, ale przyciągający uwagę wygląd.

10 lutego 2021

Dr n. med. Radosław Szulc

specjalista medycyny estetycznej, kardiolog. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie wykonywania zabiegów medycyny estetycznej. Uczestnik licznych kursów i konferencji zarówno polskich, jak i zagranicznych.