Szukasz sposobu na łatwe nadanie tonu swojej sylwetce? Krótki przewodnik po Emsculpt

Kiedy szukasz sposobu, aby nadać ton swojemu ciału, ale próbowałem każdej możliwej diety i reżimu ćwiczeń, może się wydawać, że próbowałeś wszystkiego, aby wyrzeźbić swoją sylwetkę. Lub, jeśli szukasz sposobu na wzmocnienie mięśni bez dodawania dodatkowego obciążenia dla organizmu, może czuć, że nie ma żadnych skutecznych rozwiązań dostępnych.

Na szczęście jest zabieg, który pozwala na tonowanie tych obszarów problemowych bez podnoszenia ciężarów lub tylko jedzenie jarmużu! Jest on nieinwazyjny, nie zmusi Cię do dodawania godzin do reżimu treningowego i pozwoli Ci na kontynuowanie treningów jak dotychczas bez czasu na regenerację. Zabieg ten cieszy się coraz większą popularnością wśród osób, które chcą odmłodzić swoją sylwetkę lub po prostu naprężyć swoje mięśnie.

Co robi ten zabieg?

Emsculpt w Londynie oferuje ukierunkowaną utratę tkanki tłuszczowej, przy jednoczesnym stonowaniu okolicznych mięśni. To również napina skórę, pomagając wszystko, aby usiąść tam, gdzie powinien. Jesteś w stanie ukierunkować obszary, które mogą chcieć tonizować, jak łydki, aby stworzyć bardziej rzeźbiony wygląd. Podczas gdy większość świata chciałaby po prostu stracić trochę dodatkowego tłuszczu i ponownie zmieścić się w swoich dżinsach, nasz zespół rozumie, że są również entuzjaści fitness, którzy szukają rzeźbienia bardzo konkretnych kluczowych obszarów.

Emsculpt może pomóc w ukierunkowaniu tych obszarów, i wyrzeźbić swoje ciało w wymarzony kształt, który starasz się osiągnąć.

Jak to działa?

Wysyłając energię elektromagnetyczną do obszaru docelowego, zabieg może dać około 20.000 skurczów mięśni w ciągu 30 minut, oferując znaczny trening mięśni. Nie jest to w żaden sposób zastępstwo dla ćwiczeń, ale może wzmocnić wszystkie poprzednie treningi, które już wykonałeś.

W związku z tym, że świat fitness jest bardziej konkurencyjny niż kiedykolwiek wcześniej, coraz więcej osób patrzy na zdobycie przewagi nad swoimi ciałami. Zabieg ten jest całkowicie nieinwazyjny i nie ma przestojów, więc nie stracisz na tydzień ćwiczeń, jeśli spróbujesz.

Przyszłość niechirurgicznego rzeźbienia ciała nie zwalnia i wiele osób przyjmuje koncepcję robienia czegoś ekstra, aby nadać ton swojej sylwetce; pchania się dalej niż pokolenia wcześniej, aby uzyskać pożądaną estetykę w sposób całkowicie dyskretny i nieszkodliwy. Bez zastrzyków i środków chemicznych, które dostają się do organizmu, zabieg ten stanowi bezpieczne i skuteczne rozwiązanie dla chirurgicznych udoskonaleń. Procedura Emsculpt jest również stale udoskonalana, a nowe innowacje, takie jak Emsculpt Neo, dają pacjentom więcej budowania mięśni, a utrata tkanki tłuszczowej skutkuje najszybszym czasem.

Należy jednak mieć świadomość, że te zabiegi nie są odpowiednie dla wszystkich; istnieje lista problemów medycznych, które mogą być szkodliwe dla tej procedury.

25 listopada 2020

Dr n. med. Radosław Szulc

specjalista medycyny estetycznej, kardiolog. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie wykonywania zabiegów medycyny estetycznej. Uczestnik licznych kursów i konferencji zarówno polskich, jak i zagranicznych.