Redukcja celulitu

Nikomu nie podoba się pomysł, że ma cellulit na ciele. Większość ludzi używa bez recepty kremów, wałków i innych zabiegów, aby się go pozbyć. Jednak to, co większość ludzi stwierdza, to fakt, że zabiegi bez recepty i zabiegi domowe tak naprawdę nie przynoszą rezultatów. Chcielibyśmy opowiedzieć Państwu o zabiegach, które przyniosą efekty i o tym, jak redukcja cellulitu może Państwu pomóc.

Zwiększ swoją pewność siebie

Jedną z głównych korzyści, jakie odczuje dana osoba po zabiegach redukcji cellulitu, które dotrą do źródła problemu, jest zwiększenie pewności siebie. Łatwo jest człowiekowi poczuć się tak świadomym siebie i zakłopotanym cellulitem, że może się ukryć. Kiedy wszyscy ich przyjaciele i rodzina są na plaży w szortach i kostiumach kąpielowych, osoba, która ma guzki i nierówności na ciele po prostu chowa się pod ciężkim ubraniem i nie wychodzi tam i żyje pełnią życia.

Kiedy człowiek czuje się dobrze z tym, jak wygląda, czuje się lepiej z samym sobą. Jeśli szukasz sposobu, aby poczuć się lepiej ze swoim ciałem i zwiększyć swoją pewność siebie, dotarcie do korzeni, dlaczego masz cellulit i zastosowanie zabiegu, który przyniesie długotrwałe rezultaty, jest właśnie tym, czego potrzebujesz.

Stań się odporny na przyrost masy ciała

Ważne jest, aby zrozumieć, dlaczego powstaje cellulit, aby zrozumieć, jak działają oferowane przez nas zabiegi. Jednym z największych błędnych przekonań jest to, że cellulit formuje się z powodu nadwagi. To nie jest prawda. Jednym z powodów, dla których nie jest to logiczne jest to, że nawet chude kobiety i mężczyźni mogą nadal mieć taki wygląd twarogu na udach, pośladkach i innych częściach ciała.

To prawda, że grudki na twoim ciele są zrobione z tłuszczu. Jednak, aby naprawdę dotrzeć do sedna problemu, trzeba leczyć tłuszcz, a także poprawić stan skóry. Wielu lekarzy stosuje nieinwazyjną redukcję tkanki tłuszczowej w celu poprawy wyglądu ud, pośladków, bioder i innych okolic. Ponieważ tkanka tłuszczowa w tym obszarze jest zredukowana, osoba staje się odporna na przyrost masy ciała. Kiedy skóra jest również poddawana zabiegom, wtedy dana osoba zaczyna widzieć rezultaty. Zabieg ma tę zaletę, że wytwarza więcej kolagenu w skórze, co sprawia, że wygląda ona o wiele bardziej gładko i młodo.

Ciesz się długoterminowymi efektami

Oferowane przez nas zabiegi mogą dać Państwu długotrwałe rezultaty. Ponieważ robimy więcej niż tylko masaż skóry lub nakładamy na nią olejki i kremy, możesz oczekiwać długotrwałych efektów. Tak naprawdę staramy się poprawić stan skóry i zmniejszyć ilość tłuszczu w organizmie.

28 października 2020

Dr n. med. Jan Nowak

specjalista medycyny estetycznej i anti-aging. Posiadaną wiedzę wciąż doskonali biorąc udział w licznych kursach i sympozjach w Polsce i za granicą.