Potrzebujesz sposobu na wygnanie zmarszczek? 5 zalet niechirurgicznego liftingu twarzy

Szukasz prostego sposobu na odświeżenie swojego wyglądu bez zamieszania? W miarę jak opcje kosmetyczne stają się coraz bardziej ukierunkowane i łatwiej sobie na nie pozwolić dla większości ludzi, może to być jak bieganie po labiryncie, gdy próbujesz znaleźć idealny sposób na zmniejszenie zmarszczek i pozostawienie skóry wyglądającej na odświeżoną. Oczywiście, podjęcie jakiejkolwiek opcji kosmetycznej może sprawić, że poczujesz się ożywiony, ale skąd wiesz, która z nich jest dla Ciebie właściwa? Być może słyszała Pani również plotki o efektach ubocznych lub następczych niektórych zabiegów, co może sprawić, że będzie Pani mniej skłonna do ich stosowania, ponieważ nie jest Pani świadoma zalet tych zabiegów. Jak więc wybrać zabieg redukujący zmarszczki, który oferuje najwięcej korzyści?

Zespół lekarzy przeprowadzi z Tobą pełną konsultację, abyś mogła uzyskać ten odświeżony, odmłodzony wygląd, przy pomocy niechirurgicznego liftingu twarzy. Jest to mało inwazyjny zabieg, dający natychmiastowe efekty. Jest to jedna z naszych bardziej popularnych opcji zabiegowych, która sprawi, że Twoja skóra będzie wyglądać rewitalizująco. Czy są jakieś inne zalety niechirurgicznego liftingu twarzy? Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej! Możesz wybaczyć, że zakładasz, iż wszystkie zabiegi kosmetyczne są w podobnym przedziale cenowym.

Jednakże, jeśli chodzi o niechirurgiczny lifting twarzy, koszty są znacznie niższe. Ponieważ zabieg ten nie wymaga obecności chirurga, anestezjologa i dodatkowego personelu, jest bardziej ekonomiczny. Tak więc, zapłacą Państwo niewielką część kosztów, które kiedyś były związane z tradycyjnym liftingu twarzy. Brak przestojów Kolejną zaletą niechirurgicznego podejścia do redukcji zmarszczek i drobnych linii jest to, że czas przestoju jest minimalny do żadnego. Po wyjściu z naszej kliniki możesz kontynuować swój dzień jak zwykle i nie będziesz musiała nosić żadnych bandaży ani nakładać na twarz żadnych specjalnych maści. Chociaż mogą pojawić się jakieś siniaki, będą one niewielkie i znikną w ciągu kilku dni. Można również pokryć się makijażem niekomedogenicznym bezpośrednio po zabiegu, aby nie zwrócić na siebie uwagi.

Zmniejszone ryzyko Oczywiście, ponieważ proces ten wymaga tylko kremu znieczulającego, a niektóre wypełniacze mają również wbudowaną lidokainę jako środek znieczulający, jest to bardzo wygodna procedura. Tak więc oferuje znacznie zmniejszone ryzyko w porównaniu z tradycyjnymi liftingami twarzy. Bez interwencji chirurgicznej ryzyko zakażenia jest zmniejszone, wraz z wszelkimi skutkami ubocznymi znieczulenia. Podczas gdy należy pamiętać, że wszystkie zabiegi kosmetyczne niosą ze sobą pewne ryzyko, niechirurgiczne alternatywy oferują bezpieczniejszy sposób na odświeżenie wyglądu.

Szybko! Ten zabieg został nazwany "liftingiem twarzy w godzinie lunchu", ponieważ wielu naszych klientów jest w stanie wykonać go w minimalnym czasie. Po wizycie w naszej klinice będziesz miała do dyspozycji zestaw zastrzyków w określone obszary twarzy, zacieśniających okolice i zmniejszających wygląd zmarszczek.

Proste, skuteczne i bezproblemowe. Precyzja Ponieważ nasz zespół medyczny będzie kierował zastrzyki na problematyczne obszary, ta niechirurgiczna opcja oferuje bardziej precyzyjne wyniki. Niezależnie od tego, jaki obszar chcesz poprawić, nasz zespół wysoce zaawansowanych i doświadczonych iniektorów kosmetycznych może pomóc zmniejszyć ryzyko wystąpienia siniaków lub ucisku na innych obszarach twarzy.

13 stycznia 2021

Dr n. med. Jan Nowak

specjalista medycyny estetycznej i anti-aging. Posiadaną wiedzę wciąż doskonali biorąc udział w licznych kursach i sympozjach w Polsce i za granicą.