Niechirurgiczny lifting twarzy skupia się na oczach

Wyraźnym wskaźnikiem młodzieńczego piękna i z pewnością zdrowia są jasne, błyszczące oczy, które się mienią. Ale co zrobić, jeśli te wspaniałe oczy mają worki pod nimi, zmarszczki po bokach i wydają się opadać z twoim łukiem brwiowym wydają się wisieć nad powiekami ukrywając swój błysk?

W takim razie warto odwiedzić gabinet, aby poddać się niechirurgicznemu liftingowi twarzy. Dzięki szerokiej gamie zabiegów, które mogą być sprytnie stosowane razem, zapewniając Twojej twarzy, a na pewno oczom, odmłodzenie, którego pragniesz, oferujemy najnowsze terapie przeciwstarzeniowe, aby pomóc Ci odzyskać dawną elegancję.

Wszystko jest w skórze

Dlaczego z wiekiem opadamy? Pomijając narażenie na nadmierne działanie niebezpiecznych promieni słonecznych, zanieczyszczenie środowiska, a nawet stresy życiowe, jest coś, co dzieje się z naszą biologią, co postarza nas od wewnątrz. Wiem, to nie jest sprawiedliwe, ale jest to naturalne i zrozumienie tego może pomóc ci lepiej zrozumieć nasze leczenie.

Po ukończeniu 30 roku życia, nasza naturalna produkcja kolagenu ulega stałemu spadkowi. Kolagen jest nie tylko najbardziej obfitą formą białka w naszym organizmie, ale jest również najważniejszym składnikiem tkanki łącznej, która tworzy strukturę naszej skóry. Wraz z utratą kolagenu tracimy elastyczność i wszystko wydaje się lekko obwisłe, ponieważ integralność strukturalna naszej skóry ulega osłabieniu, powodując powstawanie zmarszczek. Następnie tłuszcz, który jest rozmieszczony na naszej twarzy przesuwa się, powodując, że obszary, które kiedyś były wysokie i pulchne, takie jak brwi, opadają i obwisają, podczas gdy inne obszary, takie jak podgardle czy okolice pod oczami, wypełniają się.

Wszystkie te efekty pojawiają się wraz z wiekiem i skutkują zmęczonym, zużytym spojrzeniem, ale dzięki niechirurgicznemu liftingowi twarzy możesz przywrócić świeżość skórze wokół oczu, jak również wszędzie indziej, uzyskując naturalny, nieskazitelny wygląd, który pomoże Ci starzeć się z większą gracją.

Zabiegi

Aby pomóc Ci przywrócić Twoje naturalne piękno, można skorzystać z szeregu różnych zabiegów, począwszy od zastrzyków przeciwzmarszczkowych, które rozluźniają mięśnie wokół oczu, łagodząc wygląd zmarszczek, po wypełniacze skórne, które napinają okolice oczu i brwi, wypełniając strukturę, którą być może utraciłaś, nadając twarzy świeższy wygląd.

Stymulatory kolagenu mogą być również wstrzykiwane w skórę, aby pobudzić naturalną produkcję kolagenu w organizmie, pomagając z czasem zbudować i przywrócić kontury twarzy.

Całkowicie nieinwazyjną procedurą, która nie wymaga użycia igieł, jest Ultherapy, terapia ta ujędrnia skórę, wygładza zmarszczki i pomaga stymulować produkcję kolagenu. Z czasem daje bardziej promienny blask na całej twarzy oraz poprawia kontur brwi i okolic oczu.

Silhouette Soft to nici, które umieszcza się pod skórą i napina, powodując uniesienie tego obszaru, pozostawiając jędrniejszy, bardziej zaokrąglony kontur i eliminując zwiotczenie skóry.

19 marca 2021

Dr n. med. Jan Nowak

specjalista medycyny estetycznej i anti-aging. Posiadaną wiedzę wciąż doskonali biorąc udział w licznych kursach i sympozjach w Polsce i za granicą.