Jak najlepiej wykorzystać Emsculpt na swój ślub

Większość panny młodej marzy o swoim wielkim dniu od kiedy była małą dziewczynką i może spędzić około roku lub więcej planując wszystko do ostatniego szczegółu na swój ślub. Tak wiele dzieje się w takim wydarzeniu jak to, że czasami po prostu nie jest możliwe dostać się na siłownię, aby trenować.

Wiemy, że chcesz wyglądać i czuć się jak najlepiej w dniu ślubu, szczególnie na zdjęciach ślubnych. Jeśli Twoje ręce i ramiona są widoczne w sukni ślubnej, jak to często bywa w przypadku większości pann młodych, potrzebujesz ich, aby wyglądać jak najlepiej. Emsculpt może pomóc Ci to osiągnąć dzięki rewolucyjnemu efekty rzeźbienia ciała.

Co to jest Emsculpt?

Jest to nieinwazyjny zabieg kosmetyczny, który jednocześnie redukuje tkankę tłuszczową i tonizuje mięśnie. Jest rewolucyjny w świecie wyszczuplania ciała, a wielu z nich zwraca się do niego o szybkie nip i tuck w wybranych miejscach swojego ciała. Przesuwanie obszarów upartego tłuszczu za pomocą ćwiczeń może być trudne, ale dzięki Emsculpt możesz skierować utratę tłuszczu dokładnie tam, gdzie chcesz.

Utrata tkanki tłuszczowej wyjaśniona

Utrata tłuszczu u ludzi działa w bardzo szczególny sposób, kiedy poruszasz się więcej i jesz mniej, twój organizm wykorzystuje swoje zapasy tłuszczu i zamienia je na energię, aby pomóc ci przejść przez trening i codzienne zadania. Jednak proces ten odbywa się równomiernie w całym organizmie i dlatego trudno jest nakierować określony obszar na utratę tłuszczu lub "punktową redukcję" docelowej części ciała.

Na przykład, wykonywanie dodatkowych treningów poza jamą brzuszną nie oznacza, że stracisz tłuszcz tylko na swoim brzuchu, Twoje ciało będzie brało go za energię z całego ciała, ale oznacza to, że wzmocnisz te mięśnie brzucha, nad którymi pracowałeś.

Ton mięśni wyjaśnił

Podczas gdy nie można ukierunkować utraty tłuszczu na konkretny obszar, można ukierunkować wzrost mięśni każdej części ciała, w zależności od tego, jak się go pracuje. Można znacznie złagodzić ton rąk i ramion, wykonując odpowiednie ćwiczenia, ale to nie sprawi, że będziesz rozwijać nogi, więc dla panny młodej, która chce wyglądać jej najlepiej w jej zdjęciach ślubnych, może ona chce skupić swoją uwagę na górnej części ciała.

Co sprawia, że Emsculpt jest wyjątkowy?

Podczas gdy dowiedzieliśmy się, że ćwiczenia mają na celu konkretne mięśnie, a nie konkretne tłuszczu, Emsculpt robi zarówno, co czyni go tak niesamowite. Poprzez uzyskanie leczenia na ramionach można skupić się na stracie uparty tłuszcz z tyłu ramion, a jednocześnie tonowanie triceps dla szczuplejsze patrząc bardziej rzeźbione ramiona, które pomogą Ci wyglądać najlepiej na ślubie.

Sztuczka, aby uzyskać te seksowne ramiona na wielki dzień jest timing. Zarezerwuj swoje sesje 6 miesięcy przed ślubem, jak wyniki leczenia będą miały największy wpływ do tego czasu, ze względu na fakt, że po kilku sesjach, twoje ciało nadal pozbyć się tłuszczu, który jest skierowany i to trwa chwilę, aby całkowicie opuścić swoje ciało.

Dla osób z ponadprzeciętnym BMI, Emsculpt oferuje teraz również bardziej intensywną kurację, która generuje imponującą utratę tkanki tłuszczowej i tonizowanie mięśni w najszybszym możliwym czasie. Emsculpt Neo może pomóc pacjentom w osiągnąć 30% utratę tłuszczu przy jednoczesnym zwiększeniu masy mięśniowej o 25%. po 3 miesiącach leczenia. To sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla pacjentów, którzy mogą potrzebować szybszych efektów, aby osiągnąć wygląd, którego potrzebują w swoim idealnym dniu.

25 listopada 2020

Dr n. med. Jan Nowak

specjalista medycyny estetycznej i anti-aging. Posiadaną wiedzę wciąż doskonali biorąc udział w licznych kursach i sympozjach w Polsce i za granicą.