Co to jest Venus Versa™?

Z wiekiem, nasze ciała produkują mniej kolagenu. Ciało ma też tendencję do wiszenia na większej ilości tłuszczu. Może to prowadzić do wielu problemów, których wolelibyśmy uniknąć, takich jak cellulit, obwisłość, zmarszczki i wiele innych. Zabieg Venus Versa™ może pomóc w kształtowaniu sylwetki ciała, dzięki czemu będziesz wyglądać cieńej i młodziej. Osiąga się to w całkowicie niechirurgiczny, nieinwazyjny sposób, co skutkuje brakiem przestojów, a jedynie świetnymi rezultatami w zakresie modelowania sylwetki.

Czym jest Venus Versa™?

Venus Versa™ wykorzystuje fale o częstotliwości radiowej w celu zwiększenia produkcji włókien kolagenowych i elastynowych w leczonym obszarze (obszarach). Fale te nagrzewają skórę, powodując, że ciało samo się "goi". Ten zabieg modelujący ciało wykorzystuje opatentowaną kombinację wielobiegunowych częstotliwości radiowych i impulsowych pól elektromagnetycznych w celu równomiernego nagrzewania się pod skórą. Oprócz zachęcania skóry do napinania, może to również zmniejszyć objętość komórek tłuszczowych w okolicy. Wszystkie te korzyści w połączeniu z innymi zaletami pozwolą Ci uzyskać szczuplejszą, bardziej zgrabną sylwetkę. Okazało się, że jest to bezpieczny i bardzo skuteczny rodzaj zabiegu dla wszystkich odcieni skóry.

Po wykonaniu tego zabiegu, ludzie zauważają:

  • Zmniejszenie cellulitu, szczególnie na pośladkach i udach.
  • Smuklejsza talia
  • Mocniejsza, bardziej stonowana skóra
  • Większa cyrkulacja, dzięki czemu skóra wygląda zdrowiej
  • Gładsza skóra z mniejszą ilością zmarszczek i drobnych linii

Czego można oczekiwać po zabiegach modelujących sylwetkę?

Na ogół potrzeba wielu zabiegów na Wenus Versa™, aby uzyskać oczekiwane rezultaty. Ile będziesz potrzebować to coś, co może być omówione podczas konsultacji i może zależeć od obszaru, którym chcesz się zająć. Dla uzyskania optymalnych rezultatów, zabiegi są zazwyczaj wykonywane raz w tygodniu. Przestrzeń pomiędzy wizytami daje ciału czas na wyprodukowanie nowego kolagenu.

Gdzie można zrobić Venus Versa™?

Ten niezwykle skuteczny zabieg modelowania sylwetki może pomóc Ci w kształtowaniu i napinaniu skóry w wielu miejscach. Popularne obszary zabiegowe obejmują twarz, szyję, brzuch, górne partie ramion, uda, pośladki i łokcie.

9 października 2020

Dr n. med. Jan Nowak

specjalista medycyny estetycznej i anti-aging. Posiadaną wiedzę wciąż doskonali biorąc udział w licznych kursach i sympozjach w Polsce i za granicą.