Ciekawi cię niechirurgiczny lifting twarzy?

Kiedy decydujesz się na odświeżenie swojego wyglądu, czy to poprzez farbowanie włosów, czy wybór podkładu, ważne jest, aby znać fakty.

Oczywiście, jeśli chodzi o takie rzeczy jak farbowanie włosów lub podkład, zawsze istnieje możliwość po prostu zdjąć go lub zmienić kolor włosów. Ale kiedy zaczynasz szukać bardziej trwałych rozwiązań kosmetycznych, ważne jest, abyś wiedziała, na czym polega ten proces, dla własnego spokoju i abyś wiedziała, czego możesz się spodziewać.

Jak długo będzie to trwało? Czy będzie to niewygodne? A co może najważniejsze, czy wyniki będą wyglądały naturalnie? Przecież cała ideologia zabiegów kosmetycznych polega na tym, aby wyglądać jak najświeższa i naturalna wersja siebie, więc jakie są możliwości naturalnego i minimalnego odmłodzenia?

W Kosmetycznej Klinice Skóry nasz zespół może pomóc Ci zredukować pojawienie się linii i bardziej głębokich zmarszczek, używając naszych hialuronowych wypełniaczy skórnych. Wykorzystując białko, które naturalnie występuje w organizmie, nasz zespół wstrzyknie wypełniacz w określone rejony twarzy, pozostawiając Ci gładszy i bardziej pulchny wygląd. A co najważniejsze, nie ma żadnych przestojów!

Są one całkowicie naturalne

Najpopularniejsze wypełniacze skórne w Buckinghamshire, których używa nasz zespół, są wykonane z kwasu hialuronowego.

Jak wspomniano wcześniej, jest to naturalnie występujące białko, które pozwala na większą elastyczność skóry, jednocześnie zmniejszając widoczność zmarszczek i cienkich linii. Po wstrzyknięciu w skórę, wypełniacze te spulchniają skórę, a także zwiększają produkcję kolagenu, innego naturalnego białka przeciwzmarszczkowego, które wygładzi powierzchnię skóry.

Pójdą one długą drogę

Wielu naszych pacjentów jest zaskoczonych tym, jak wiele wypełniaczy wydaje się używać podczas zastrzyków i nadal wyglądają całkowicie naturalnie i świeżo. Chodzi o artystyczne oko naszych iniektorów i strategiczne rozmieszczenie wypełniaczy w celu wzmocnienia, wsparcia i ponownego zdefiniowania obszarów twarzy. Starannie rozmieszczone wypełniacze w Klinice Kosmetycznej Skóry pozostają dość niewykrywalne.

Warto również zauważyć, że jeśli chodzi o kwas hialuronowy, to trochę przesadza, a ponieważ zawsze będziemy dążyć do zapewnienia bardziej naturalnej pielęgnacji, ważne jest, aby nie przesadzić!

Są one spersonalizowane

Jak sugerowano wcześniej, ilość wypełniacza, którą nasz zespół zużywa podczas każdego zabiegu będzie się różnić.

W zależności od wstrzykiwanego obszaru i stopnia nasilenia zmarszczek, nasz zespół kosmetyczny dostosuje ilość wypełniacza do potrzeb klienta, pozostawiając mu gładszy i sprytnie odmłodzony wygląd.

Nie ma żadnego przestoju

Kiedy zastrzyki są gotowe, można iść o swoim dniu jak zwykle.

Są całkowicie bezpieczne.

Być może słyszałeś, że wypełniacze nie są bezpieczne; nie jest to prawdą, jeśli nie są one wstrzykiwane przez licencjonowanych, przeszkolonych specjalistów.

17 grudnia 2020

Dr n. med. Jan Nowak

specjalista medycyny estetycznej i anti-aging. Posiadaną wiedzę wciąż doskonali biorąc udział w licznych kursach i sympozjach w Polsce i za granicą.